Tientallen roeiploegen racen over het Eindhovensch Kanaal
De Eindhovense Roeivereniging Beatrix organiseert een grote roeirace over het Eindhovensch Kanaal. Zondag komen ploegen vanuit het hele land naar de stad voor de zes kilometer lange de Beatrix Winter Race.
Ook uit Duitsland en België komen teams. Naar verwachting zijn tussen de tachtig en honderd ploegen aanwezig. De race wordt normaal gesproken elke winter georganiseerd door de roeivereniging, maar vanwege de coronamaatregelen kon het evenement de afgelopen twee jaar niet doorgaan.
Route
De start vindt plaats bij paaltje zestig, tussen Mierlo en Nuenen. De deelnemers finishen ter hoogte van het verenigingsgebouw van ERV Beatrix aan de Kanaaldijk Noord. Meefietsen kan op het fietspad aan de noordzijde van het Eindhovensch Kanaal.
Laat je reactie achter