Sneeuwpret op basisschool De Trinoom: 'Lekker sneeuwballen gooien'
Eindhoven ontwaakte woensdag in een wit landschap. Kinderen van de basisschool Salto de Trinoom in Eindhoven wisten daar wel raad mee. Ze hadden op het schoolplein de tijd van hun leven.
De kinderen zijn door het dolle heen wanneer ze na hun les even naar buiten kunnen. De sneeuwballen vliegen om de oren en er worden verschillende sneeuwpoppen gemaakt. Juf Maartje ziet dat de kleuters enorm verwonderd zijn. ''Het is een speciale dag voor de kinderen.'' De sneeuwval staat daarom vandaag ook centraal in de les. ''Zo hebben we in de klas een sneeuwbal onder een telefoon bekeken'', vertelt juf Tineke.
Als sneeuw voor de zon
Helaas was de pret van korte duur. De sneeuw verandert algauw in een grote waterplas, maar voor de kinderen is dat geen probleem. Ze springen dol enthousiast in de plassen.
Laat je reactie achter