Scooterrijdster belandt in sloot na botsing met een wielrenner
Een scooterrijdster is zondagmiddag in een sloot terechtgekomen na een botsing met een wielrenner op de Hogekampenweg in Best.
Het ongeluk gebeurde rond kwart over twaalf. Na de botsing is de scooterrijdster in een droge sloot naast de weg terechtgekomen. Meerdere ambulances en een politiewagen kwamen ter plaatse om de slachtoffers te helpen. Zowel de bestuurster van de scooter als de wielrenner zijn met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.
Het is nog onduidelijk hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren. Wel is duidelijk dat de Hogekampenweg, waar het ongeval heeft plaatsgevonden, in slechte staat verkeert. De weg is te smal en er zitten gaten in het wegdek. Daarom zou de gemeente Best bezig zijn met het vernieuwen van de weg.
Laat je reactie achter