Samenwerking PSV en de Efteling met drie jaar verlengd
PSV en de Efteling werken ook de komende drie jaar samen. Het attractiepark in Kaatsheuvel en de Eindhovense club hebben een overeenkomst gesloten tot 2026.
De samenwerking bestaat uit het uitwisselen van kennis tussen PSV en de Efteling. Vooral op het gebied van klantbeleving, gastvrijheid, entertainment en online strategie.
“Wij zijn erg verheugd om de samenwerking met de Efteling te verlengen. We komen op veel punten met elkaar overeen. Daarom wordt er op verschillende bedrijfslagen kennis uitgewisseld. De waarde die we hiermee voor elkaar creëren is een mooi voorbeeld van een partnership”, vertelt commercieel directeur Frans Janssen.
Samenwerking
Ook de samenwerking met Greenfields is verlengd tot en met 2026. Het bedrijf is in Nederland de marktleider als het gaat om kunstgrassystemen. PSV en Greenfields werken samen om de doorontwikkeling van de velden op De Herdgang te verbeteren.
Laat je reactie achter