Robot- en dronebedrijf Avular verhuist naar glaslab op Strijp-T
Robot- en dronebedrijf Avular verhuist komend najaar naar het voormalig glaslaboratorium van Philips op Strijp-T in Eindhoven. Het bedrijf groeit zo hard en wil hiermee de strijd aangaan met robotbedrijven uit China en de Verenigde Staten. In 2030 moeten er een miljoen door Avular aangedreven robots rijden en vliegen.
De 20 meters hoge dronekooi moet de eyecatcher worden van het nieuwe pand. Het is volgens Avular de grootste dronekooi van Europa. Ook indoor en outdoor testbanen voor robots zijn onderdeel van het ambitieuze plan. Avular wil robots en drones gaan inzetten in alle denkbare sectoren en het nieuwe onderkomen is van belang om aan de stijgende marktvraag te kunnen voldoen.
Ontwikkeling
In het gebouw worden de drones en rijdende robots gebouwd en verder ontwikkeld. Iedere stap in het proces is volgens Avular in eigen handen. Avular wil met het nieuwe gebouw de strijd aangaan met andere robotgiganten, zoals de Verenigde Staten en China en opent ook haar deuren voor bezoekers. Zo kunnen in het gebouw rond de 250 bezoekers een kijkje nemen in de wereld van robotica.
In oktober hoopt Avular te starten in het gerenoveerde gebouw op Strijp-T.
Laat je reactie achter