PvdA wil gelijkheid op verkeersborden Eindhoven
De verkeersborden die nu op straat staan, zijn volgens de Eindhovense PvdA geen goede weerspiegeling van de mensen die in Eindhoven wonen.
In plaats van het 'mannelijke' model moeten er ook vrouwelijke versies van de poppetjes komen. "Het gaat er vooral om dat we een stukje bewustwording creëren in de samenleving", vertelt Marjolein Senden, PvdA. "Mannen en vrouwen zijn gelijk, en dat mag ook best terug te zien zijn op de borden!"
De PvdA heeft het college van Burgemeester en wethouders gevraagd om de borden te veranderen. Over een paar weken krijgen ze hier antwoord op.
Gelijkheid
Niet iedereen is het eens met het standpunt van de PvdA. "Ik ben wel voor gelijkheid tussen mannen en vrouwen, maar stop dan energie in bijvoorbeeld gelijke salarissen", zegt een Eindhovenaar op straat. "Het is zinloos om je bezig te houden met zoiets kleins als verkeersbordjes."
Laat je reactie achter