Aardig wat animo voor kindervaccinaties in regio
Kinderen die vaak ziek zijn, ouders die het wensen, of juist het kind zelf dat 't graag wil. De redenen waarom kinderen zich laten inenten tegen corona zijn in het Eindhovense Beursgebouw divers. Deze week zijn de vaccinaties gestart, en er is aardig wat interesse.
De GGD in de regio is maandag begonnen met het prikken van kinderen van vijf tot en met elf jaar. Dat wordt in het Beursgebouw gedaan, en op de priklocatie in Helmond.
Kindvriendelijk vaccineren
GGD Brabant-Zuidoost benadrukt dat ze extra tijd nemen om de kinderen op hun gemak te stellen en dat ze voor afleiding zullen zorgen tijdens de prik. Hiervoor zijn aparte priklijnen gemaakt.
In de regio Eindhoven zijn zo'n 55.000 kinderen in de leeftijd van vijf tot en met elf jaar. Hoeveel ouders uiteindelijk hun kinderen gaan laten vaccineren is nog niet te zeggen.
Laat je reactie achter