Met Thorgan Hazard heeft PSV gewenste aanvallende versterking binnen
PSV heeft op de valreep van de winterse transferperiode een tweede aanvallende versterking gepresenteerd. Thorgan Hazard komt voor een half jaar over van Borussia Dortmund.
Hazard moet het ontstane gat tenminste voor een deel gaan opvullen. De 29-jarige Belg, die deze winter met België zijn opwachting maakte op het WK in Qatar, laat weten uit te kijken naar de belangrijke wedstrijden die PSV dit seizoen nog voor de boeg heeft.
'Prachtig shirt'
“Het is een prachtige club met een prachtig shirt.” De aanvaller kijkt er naar uit om op alle fronten te strijden. “PSV doet nog mee in de competitie, de beker en in Europa. Ik kijk enorm uit naar de grote wedstrijden,” vertelt Thorgan.
Algemeen directeur Marcel Brands laat eveneens weten blij te zijn met de aanvaller, die met rugnummer 11 gaat spelen. “Thorgan is een veelzijdige speler en hij kan op meerdere posities uit de voeten. Daarnaast heeft hij veel internationale ervaring.”
Ervaring
Hazard speelde in zijn loopbaan in 411 wedstrijden in het betaald voetbal. Daarin maakte hij 85 doelpunten en gaf hij 95 assists. Het is nog niet duidelijk of de Belg al fit genoeg is om minuten te maken bij de topwedstrijd tegen Feyenoord.
Eerder liet Mark Versteden, voetbalcommentator bij Studio040 Radio, weten Hazard een goede versterking te vinden voor de ploeg van Ruud van Nistelrooij.
Laat je reactie achter