LPF'er Tjerk Langman stopt als raadslid
LPF'er Tjerk Langman heeft besloten zich niet verkiesbaar te stellen bij de gemeenteraadsverkiezingen van aankomend jaar. Daarmee komt er voor het raadslid na twaalf jaar een einde aan zijn tijd bij Lijst Pim Fortuyn Eindhoven.
Een periode waarin hij twee termijnen actief was als commissielid en een termijn als raadslid. Vooral op zijn tijd als raadslid blikt Langman met gemengde gevoelens terug. In zijn ogen was er gedurende die vier jaar een heksenjacht gaande op zijn persoon. Zo werd er door burgemeester Jorritsma een integriteitsonderzoek gestart naar de LPF'er naar aanleiding van de uit de hand gelopen demonstratie van Kick Out Zwarte Piet in 2018. Ook werd een motie van fatsoen ingediend tegen de LPF vanwege een spotprent over Jorritsma die door de politieke partij op sociale media was geplaatst.
Maar er waren ook mooie momenten, aldus het vertrekkend raadslid. 'Het belangrijkste en meest eervolle wat ik heb bereikt is de realisatie van het monument Herculesramp. Dat ik dat heb kunnen doen voor de nabestaanden, de betrokken hulpverleners en de inwoners van Eindhoven stemt mij gelukkig. Ook de reis die ik namens de gemeenteraad heb mogen maken naar Bayeux in het kader van 75 jaar bevrijding draag ik mee als een waardevolle en onvergetelijke herinnering', vertelt Langman.
Toekomst
Langman blijft nog actief als raadslid tot de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2022. Daarna gaat de politicus iets anders doen, maar wat dat precies is, is nog onduidelijk.
Laat je reactie achter