Netwerkbeheerder wordt hoofdsponsor voor Waalre100
Het bedrijf WeConnect Waalre, dat in die gemeente het open glasvezelnetwerk beheert, is de hoofdsponsor van de stichting Waalre100. Met de financiële bijdrage kan de stichting een jaar lang festiviteiten organiseren, waaronder twee grootse jubileumweekenden.
Rob Singels, voorzitter van Waalre100, is bijzonder content met de komst van de nieuwe hoofdsponsor: "Het budget vanuit de gemeente is enigszins beperkt, vanwege de huidige economische omstandigheden, maar de wens voor een groots feestjaar vanuit de inwoners is groot. Door deze overeenkomst met WeConnect kunnen wij alle inwoners van Waalre een gedenkwaardig eeuwfeest schenken.”
WeConnect wil de verbindende factor voor heel Waalre zijn, aldus directeur Marcel Menting. "Daarom dragen we als hoofdsponsor van Waalre100 graag bij aan het mede mogelijk maken van de activiteiten en evenementen in dit bijzondere jubileumjaar. Een mooie mijlpaal, waar we met plezier onderdeel van uitmaken.”
Bekendheid
De sponsoring moet het bedrijf bovendien de nodige naamsbekendheid opleveren, zo laat Menting weten. "WeConnect Waalre (voorheen KT Waalre, red.) bestaat al bijna veertig jaar, maar is het bedrijf voor veel inwoners van Waalre nog onbekend. Terwijl vrijwel iedereen in Waalre gebruik maakt van ons coax- en glasvezelnetwerk en daarom met ons te maken heeft. Met het sponsorschap met Waalre100 willen wij meer bekendheid krijgen onder de inwoners.”
Om de samenwerking tussen het bedrijf en Waalre100 kracht bij te zetten komen er tal van uitingen via promotiemateriaal voor de evenementen in de gemeente. Naast de feestelijkheden die de stichting Waalre100 organiseert, zijn ook diverse andere verenigingen en stichtingen in de weer om activiteiten te ontplooien voor het jubileumjaar.
Laat je reactie achter