Gratis mondkapjes voor minima in Waalre
De gemeente Waalre biedt een helpende hand aan mensen met een minimuminkomen voor wie beschermingsmiddelen tegen corona te duur zijn.
Door de maatregelen van het Kabinet zijn mondkapjes op steeds meer plekken verplicht: niet meer alleen in het openbaar vervoer, maar ook op scholen, in winkels en in openbare gebouwen. Ook al kosten mondkapjes maar weinig, voor mensen die per week maar ene paar euro vrij te besteden hebben, is dat soms toch al teveel.
Net als in ander plaatsen in de regio worden daarom ook in Waalre mondkapjes en handgel gratis beschikbaar gesteld voor minima.
Het gemeentebestuur van Waalre heeft dit dinsdagavond aan de raad toegezegd. De lokale PvdA had hierom gevraagd. Andere partijen sloten zich erbij aan. Het besluit volgt nadat gemeenten in de omgeving al eerder besloten om deze middelen voor minima gratis beschikbaar te stellen.
Laat je reactie achter