Hogeschool Fontys ontwikkelt lange termijnvisie WoensXL voor gemeente
Het Lectoraat De Ondernemende Regio van Fontys Hogeschool gaat voor de gemeente Eindhoven een lange termijnvisie voor Winkelcentrum WoensXL maken.
Het winkelcentrum staat al lange tijd onder druk door de toename van de leegstand en afnemende bezoekersaantallen. De gemeente Eindhoven heeft daarom behoefte aan een lange termijn visie zodat er een herontwikkeling van het centrumgebied kan worden uitgevoerd. In het plan moet de rol voor het winkelcentrum in de toekomst duidelijk worden. Het lectoraat gaat daarom aan de slag om te komen tot een visieontwikkeling op het centrumgebied Woensel.
Nieuwe functies in WoensXL
Het lectoraat van Fontys Hogescholen zal onder leiding van lector Cees-Jan Pen aan de slag gaan met een onderzoek naar de toekomstmogelijkheden van de winkels én eventuele andere of nieuwe functies in WoensXL om het weer het hart van de wijk te maken.
Laat je reactie achter