Summa College start eigen carrière café
Het Summa College organiseert volgende week donderdag een carrière café in de Eindhovense bioscoop Lab-1. Werkzoekenden en afgestudeerden van de mbo-instelling krijgen hier hulp bij het vinden van een baan.
Het is de eerste keer dat het Summa College dit doet. In Lab-1 komen bedrijven, werkenden en studenten bij elkaar. Er is plek voor zo’n vijfhonderd man. Het evenement is vooral gericht laaggeschoolde werkzoekenden en mbo’ers.
Volgens het Summa College zijn ze niet alleen een opleider, maar ook bemiddelaar. Tijdens het evenement zal onder andere een loopbaanadviseur aanwezig zijn, maar bezoekers kunnen ook hulp krijgen bij het maken van een cv of portretfoto. Ook zijn er workshops, informatiedesks en 100 bedrijven en instellingen op het gebied van werk en inkomen.
Landelijk probleem
In heel het land is er een personeelstekort. Deel van de bedrijven in de regio Eindhoven zit met de handen in het haar, omdat vacatures maar niet worden ingevuld.
Laat je reactie achter