Advocaat laat Bouma thuis tegen Willem II
Wilfred Bouma mist morgenavond de wedstrijd tegen Willem II in Tilburg. De verdediger van PSV kampt met liesklachten.
Trainer Dick Advocaat doet daarom weer een beroep op het duo Marcelo-Derijck. De Hagenaar was na afloop van de verloren wedstrijd tegen Roda JC erg kritisch over zijn verdediging.
Volgens Advocaat ontbeert het achterin aan kwaliteit, maar hij legde op de persconferentie uit dat hij er vrede mee moet hebben: geld voor versterkingen was en is er niet.
Hij voegde daar aan toe dat hij nog steeds vertrouwen heeft in het kampioenschap. PSV kan morgenavond weer een stap dichter bij de titel zetten, als het wint van Willem II.
De aftrap is om 20.45 uur in het Koning Willem II Stadion in Tilburg en staat onder leiding van scheidsrechter Bas Nijhuis.
Laat je reactie achter